• Pełne zanurzenie w angielskim

Bingo School to nowoczesna szkoła językowa. Jeśli szukasz szkoły, która wspiera i rozwija pasję – to trafiłeś w dziesiątkę!

• Przyjemnie i konsekwentnie

Różnorodność technik nauczania, Using realia, using multimedia to wszystko, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo a Twoja nauka będzie efektywna.

• Bogata oferta dla wszystkich grup wiekowych

Bingo School jest skuteczne w Swojej filozofii. Chętnie dzielimy się doświadczeniem. Grupy dobieramy biorąc pod uwagę wiele czynników. W Bingo School, najważniejsze są Twoje potrzeby.

• Profesjonalny Partner

Przyjemność nauki płynie również z tego, jakiego podręcznika używasz. Bingo School współpracuje z najlepszymi. Bogata oferta programów i podręczników znanych wydawnictw, to gwarancja wysokiej skuteczności. Wiemy, że im większe urozmaicenie, tym szybsze będą efekty nauki.

• Moc EDUatrakcji

Półkolonie, Obozy językowe, Obozy językowo – żeglarskie, warsztaty językowe, różnorodne konkursy dla dzieci i młodzieży, w tym ACE OF SPELLING powiatowy konkurs Ortografii Angielskiej oraz Powiatowy Konkurs Recytacji w Języku Angielskim. Organizujemy również pomoc w organizacji wyjazdów za granicę. Służymy doświadczeniem i wiedzą. Rozwijamy potencjał językowy i poszerzamy horyzonty poznawcze. Znamy się na tym!

ul. Przeskok 3 (wejście od ul. Tkackiej lub Pl Kościuszki)
97-200 Tomaszów Maz.
Tel. 663 076 991, 663 567 514
e-mail: biuro@bingo.edu.pl