In Company – oferta dla firm

Bingo School oferuje efektywne kursy języka angielskiego dla firm. Decydując się na współpracę z Naszą szkołą, przekonacie się Państwo, że jest to trafna inwestycja zwrotna, której efekty będą zauważalne już niebawem.

Nasza recepta na sukces to wysokie kompetencje lektorów polskich i native speakerów – ekspertów w dziedzinie języka biznesu, ekonomii, marketingu i innych. Nasi wszyscy lektorzy to czynni zawodowo absolwenci filologii, wyróżniający się doskonałą znajomością języka, pomysłowością oraz doświadczeniem

Zapisy telefoniczne 733 108 209
e-mail: biuro@bingo.edu.pl

Jak wygląda organizacja kursów dla firm w Bingo School?

Po pierwsze przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników kursu. Na tej podstawie tworzymy podział na grupy, cały harmonogram i program szkolenia. Nad wszystkimi zajęciami mamy stały metodyczny i merytoryczny nadzór. Na bieżąco przygotowujemy raporty z frekwencją uczestników i ich postępami.

Podczas całego kursu szczególny nacisk kładziemy na komunikację. W czasie zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku angielskim w codziennych życiowych sytuacjach i sytuacjach związanych ze środowiskiem branżowym. Nasze zajęcia prowadzimy w formie warsztatów, które w pełni angażują wszystkich uczestników.
Ceny i warunki płatności za kursy dla firm ustalane są indywidualnie w zależności od różnych czynników. Właśnie dlatego, przed sporządzeniem pełnej oferty zbieramy niezbędne informacje o preferencjach firmy, dotyczących oczekiwań i organizacji kursu językowego.

Pełną ofertę, z przyjemnością zaprezentujemy na spotkaniu w siedzibie Państwa firmy bądź wyślemy elektronicznie. Wystarczy zadzwonić lub napisać, aby dowiedzieć się więcej.