PÓŁKOLONIE JĘZYKOWO ŻEGLARSKIE
„maliPIRACI 2019″NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM „

Półkolonie żeglarskie maliPIRACI to przygoda językowo-żeglarska dla dzieci i młodzieży w wieku 7-12 lat. Organizujemy półkolonie ukierunkowane na żeglowanie i język angielski. To doskonała forma aktywnej rozrywki. W programie nauka żeglowania, zasady bezpieczeństwa na wodzie, atrakcje na lądzie oraz Letnia Szkoła Angielskiego z BINGO SCHOOL. Półkolonia skierowana jest do dzieci z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Zapraszamy tych, którzy są początkującymi żeglarzami, jak i tych, którzy pierwsze kroki w żeglarstwie mają już za sobą. Na półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież, które chcą aktywnie spędzić czas, poznać tajniki bezpiecznego żeglowania i zabaw wodniackich, a wszystko to jeszcze połączyć w przyjemny sposób z warsztatami języka angielskiego.  

UCZESTNICY

Półkolonia językowo – żeglarska  przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 12 lat. Od uczestników półkolonii nie wymagamy żadnego przygotowania żeglarskiego. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy wiekowe: 7 -9 lat oraz 10 -12 lat. Nasza półkolonia to mnóstwo atrakcji, aktywny sposób na wakacje z żeglarstwem i angielskim, dzięki której przełamujemy rutynę miejskich wakacji. Zapewniony dowóz i przywóz uczestników gwarantuje, inne niż dotychczas, wakacje poza granicami miasta, w otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

BAZA PÓŁKOLONII „maliPIRACI”  NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM

Baza Półkolonii „maliPIRACI 2019” znajduje się na terenie Ośrodko Szkoleniowo – Wypoczynkowym INWEST SMARDZEWICE, który znajduje się w odległości 50 metrów od Jeziora Sulejowskiego, na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Jest to nowocześnie urządzony ośrodek, z boiskami do piłki nożnej i plażowej oraz uroczymi miejscami do zabawy na świeżym powietrzu. Na terenie ośrodka znajduje się również miejsce na ognisko. Dokładny adres ośrodka: ul.Klonowa 14 , 97-223 Smardzewice.  Szczegółowe informacje http://inwest-smardzewice.pl/

PORT PÓŁKOLONII „maliPIRACI” NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM

Podczas Naszej półkolonii dysponujemy nowoczesnym sprzętem żeglarskim. Coroczne inwestowanie w sprzęt sportowo -żeglarski przekłada się na dostępność sprzętu dla każdego uczestnika oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. Dzieci nie musza posiadać umiejętność pływania w pław, a  znajdując się na pomoście lub na jachcie, obowiązkowo ubrane są w kamizelki ratunkowe. Nad bezpieczeństwem pływań czuwają instruktorzy żeglarstwa. Zajęcia żeglarskie nie odbywają się podczas złych warunków atmosferycznych. W otoczeniu Naszego portu znajduje się główna baza WOPR Zalewu Sulejowskiego.

Półkolonie maliPIRACI są zgłoszone do Kuratorium Oświaty i pozostają pod nadzorem Kuratorium i Sanepidu.

WYŻYWIENIE PODCZAS PÓŁKOLONII NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM

W czasie trwania wypoczynku, dzieciom zapewniamy 2 posiłki: drugie śniadanie i dwudaniowy obiad. Obiady są przygotowywane w restauracji INWEST SMARDZEWICE przez zawodowych kucharzy i podawane są w restauracji Hotelowej. Przez cały dzień dzieci mają do dyspozycji wodę do picia bez ograniczeń.

KADRA
Na lądzie, zajęcia językowe będą prowadzone przez doświadczone lektorki. Program i materiały dydaktyczne do nauki języka angielskiego przygotowane są przez metodyka szkoły językowej Bingo School w Tomaszowie Mazowieckim. Na wodzie, w każdej załodze będzie instruktor żeglarstwa posiadający odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Ponadto,  na lądzie animatorzy będą organizować dzieciom wiele atrakcji, aby maliPIRACI byli szczęśliwi i przeżywali największą przygodę życia.

PROGRAM PÓŁKOLONII „maliPIRACI 2019” NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM                         

Program dnia uzależniony jest od warunków pogodowych – w razie niepogody zajęcia alternatywnie odbywają się w obiektach i na terenie Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego INWEST SMARDZEWICE.

 • Bezpieczeństwo nad wodą i lądzie
 • Letnia Szkoła Angielskiego z BINGO SCHOOL
 • Zajęcia żeglarskie: sterowanie, stawianie żagli, pagajowanie, klar na jachcie z BLUEBINGO.PL
 • Warsztaty “Węzły, sploty i supełki”
 •  Gry przygodowe ( np: podchody, biegi terenowe z mapą), Poszukiwacze Pirackiego Skarbu
 • Śpiewanie szant i piosenki żeglarskiej
 • Artystyczne DIY (Do It Yourself) z Piwnicą Kreatywności i wiele innych Pirackich przygód

Gwarantujemy codzienny transport, na trasie:
Tomaszów Maz.– Zalew Sulejowski – Tomaszów Maz.

TRANSPORT:
Uczestnicy, na miejsce półkolonii,  nad Zalew Sulejowski dojeżdżają busem, który zatrzymuje się na pięciu przystankach na terenie Tomaszowa Maz. W każdym busie znajduje się wychowawca, który zapewniają opiekę nad dziećmi już w trakcie transportu. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa.
Trasa i przystanki:  parking Lidl (ul. Mościckiego) – przystanek pl. Kościuszki – parking Carrefour (ul. Jana Pawła II ) – Ludwików pętla  ( ul. Modrzewskiego) – Smardzewice szkoła

TERMINY:

 • I turnus , 15.07-19.07.2019, (5 dni), godz. 9.30-17.00, cena 575 zł
 • II turnus , 22.07-26.07.2019, (5 dni), godz. 9.30-17.00, cena 575 zł
 • III turnus , 29.07-02.08.2019, (5 dni), godz. 9.30-17.00, cena 575 zł

PROMOCJE LATO 2019

BINGO SCHOOL – 50 zł zniżki dla klientów Szkoły Językowej BINGO SCHOOL,
Dostępność miejsc w poszczególnych terminach można sprawdzić w Naszym biurze: 663 076 991, 663 567 514, biuro@bluebingo.pl

CENA OBEJMUJE

 • Transport: Tomaszów Maz.– Zalew Sulejowski – Tomaszów Maz.
 • Wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, woda do picia
 • Realizację programu półkolonii,
 • Opiekę kadry wychowawczej, lektorskiej, instruktorskiej,
 • Organizację zajęć sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych,
 • Każdy uczestnik otrzymuje: koszulkę obozową, pamiątkowy medal, certyfikat żeglarski

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH PÓŁKOLONIACH MALIPIRACI 2019?

Zapraszamy rodziców i opiekunów na jedno ze spotkań informacyjnych w naszej siedzibie:

21 marca 2019, godz. 19.15 – BINGO SCHOOL, ul. Przeskok 3, Tomaszów Maz.,

25 kwietnia 2019, godz. 19.15 – BINGO SCHOOL, ul. Przeskok 3, Tomaszów Maz.,

16 maja 2019, godz. 19.15 – BINGO SCHOOL, ul. Przeskok 3, Tomaszów Maz.,

13 czerwca 2019, godz. 19.15 – BINGO SCHOOL, ul. Przeskok 3, Tomaszów Maz.,