• Pełne zanurzenie w angielskim

Bingo School to nowoczesna szkoła językowa. Jeśli szukasz szkoły, która wspiera i rozwija pasję – to trafiłeś w dziesiątkę!

• Przyjemnie i konsekwentnie

Różnorodność technik nauczania, Using realia, using multimedia to wszystko, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowo a Twoja nauka będzie efektywna.

• Bogata oferta dla wszystkich grup wiekowych

Bingo School jest skuteczne w Swojej filozofii. Chętnie dzielimy się doświadczeniem. Grupy dobieramy biorąc pod uwagę wiele czynników. W Bingo School, najważniejsze są Twoje potrzeby.

• Profesjonalny Partner

Przyjemność nauki płynie również z tego, jakiego podręcznika używasz. Bingo School współpracuje z najlepszymi. Bogata oferta programów i podręczników znanych wydawnictw, to gwarancja wysokiej skuteczności. Wiemy, że im większe urozmaicenie, tym szybsze będą efekty nauki.

BINGO SCHOOL
ul. Mościckiego 38 lok. 5 (OSK Perfekt)
97-200 Tomaszów Maz.
e-mail: biuro@bingo.edu.pl